Lost Alumni

If you have information for any of the brothers below, please send us a message.

Total Records: 323

Russell B. Waters '30
Clyde C. Hightower '32
Robert V. Freeland '36
William E. VanDyke '38
Gene O. Sinex '39
Kem E. Merren '40
Robert E. Halley '40
Everett W. Sherman '42
Sherman C. Pierson '43
Roy M. Jones '43
David M. Garland '43
Arthur D. Fletcher '45
Frederick R. Hood '46
J.D. Lydick '46
James A. Harmon '46
John D. Brown '46
Joseph D. Stafford '46
Dudley B. Stallings '47
Richard E. Stover '47
William B. Shultz '47
Walter D. Johnson '47
Frank H. Rapp '47
Samuel E. Hoover '47
Dick H. Hunter '47
Roland N. Holcombe '47
Laurence L. Dunlap '47
Edgar B. Mitchell '47
Glenn A. Baletka '48
Joe A. Bradley '48
Edwin L. Head '48
Edgar J. Leverett '48
Roy R. Wight '49
Robert H. Smiley '49
John A. Brett '49
James M. Green '49
George D. Conley '49
John P. Robinson '49
Howard C. Martin '49
Edward D. Haley '51
Gene C. Conley '51
William H. Peters '51
Robert D. Crane '51
Don C. Ellis '52
Charles C. Baker '52
Thomas K. Sawyer '52
William C. Briggs '52
Donald L. Miller '52
Jack D. Brooks '52
Donald R. Forrester '52
James H. Ballard '52
Herbert M. Thompson '52
Hamilton M. Winston '53
Jerry N. Welch '53
Edward G. Casteel '53
W.D. Sharbrough '54
Philip W. Marsh '54
James E. Stewart '54
Robert M. Wilhite '54
Donald W. Peters '54
Stanley P. Rugeley '55
Joe R. Jones '55
Robert Konrad Bader '55
Lonnie R. Holland '56
Jerry A. Edwards '56
Donald K. Tate '57
Thomas A. Morris '57
Raymond L. Winstead '57
Jim Gamble '57
Randall '58
Charles A. Durham '58
Charles D. Berry '59
Gary T. Foster '59
Jerald D. Will '59
John L. Primmer '60
Ronald G. Smith '60
Gerald L. Gamble '60
William G. Davis '60
Gerald E. Pettibone '60
Marshall S. Brackin '60
Frederick R. Marsh '60
Gordon S. Richards '61
Edward A. Otterstrom '61
Don G. Todd '61
Richard L. Furman '61
Penrod Potter '61
Tom D. Peck '61
William R. (Bill) Jenkins '62
Tom L. Ivey '62
Thomas L. Rentzel '62
Theodore D. Molina '62
Joe D. Jones '62
Robert L. Purdy '62
Jon A. Johnson '62
Lennis E. Nance '63
David F. Sutherland '63
Robert R. Swendson '63
Don C. Talley '63
David M. Freeman '63
Thomas S. Lawrence '63
Nicholas A. McGalliard '63
Jimmie D. Cole '63
Robert F. Prince '64
William M. Majors '64
Ronald L. Koslow '64
Harold T. Hickerson '64
Michael T. Evans '64
Richard G. Methvin '65
Kenneth G. Peterson '65
King T. Solomon '65
Jimmy H. Biffle '65
Phillip H. Harris '65
Johnny W. Robertson '66
Rex V. Phelps '66
George R. Rives '66
Jim H. Webster '66
James O. Mackey '66
Timothy C. Knott '66
Russell L. Disbro '66
Don L. Pfrimmer '66
Ransom B. Duke '66
Philip L. Wetherbee '66
Gareth D. Noren '66
Richard H. Pate '67
Anthony Logan '67
Gregory J. McWilliams '67
Allen V. Reed '67
William B. Mackin '67
Kerry D. Warner '68
Domenico Cecere '68
John P. Neill '68
Thomas W. Fentem '68
Gregory L. Michael '68
Steven D. Shirley '68
James H. Shirey '68
Keith H. Bristow '68
David A. Newell '68
David A. Hanna '69
Robert A. Johnson '69
Jeffrey A. Zander '69
Johnny G. Johnson '69
J.C. Whorton '69
Lawnie A. Sturdevant '69
Authur G. Soell '69
Frederick C. Kennedy '69
William S. VanDyk '70
Timothy R. Schreiber '70
Kenneth M. McCaslin '70
William T. Rossiter '70
Alan W. Aikins '70
Timothy W. Treacy '70
Rocky L. Rockett '70
Peter C. Hield '71
Steven A. Ellis '74
Jimmie D. Dennis '74
Steve Mahanay '74
Ephraim L. Lobaugh '75
Pat Brennan '75
Michael D. Lang '75
Mark R. Hurd '75
William L. Kaufholz '76
Todd M. Smith '76
Oscar L. Velazquez '76
Thomas S. Fletcher '77
Michael V. Hulsey '77
Robert O. Coe '77
Robert D. Folsom '77
Marc R. Howie '78
Jerry Day '78
John W. Milley '78
Thomas W. Lindsay '79
Gary L. Perry '79
Frank G. Walker '81
Jeffery F. Siegrist '81
Chris A. Valentine '81
Kelly D. Doak '81
Paul S. Britton '82
Todd O. Coulson '82
Charles R. Grimm '82
Michael E. Dean '82
Jeffery G. Garner '82
Joseph W. Larson '82
Richard K. Penn '82
Russell L. Moore '82
Danny R. Kite '82
Bruce A. Painter '82
Apollon Fanzeres '82
Bryan K. Everett '83
Bryan C. Stocks '84
Matthew J. Nutter '84
Edmundson P. Bondurant '84
Mitchell K. Nelson '84
Jay C. Meyers '84
Curtis E. Cunningham '84
Joseph M. Galindo '84
Christopher C. Johnson '85
Michael V. Warner '85
William J. Jones '85
Steven G. O'Meara '85
Gary W. Dale '85
Eric M. Bledsoe '86
Samuel David Sisson '86
Derrick L. Ricketts '86
Christopher J. Petersen '86
Patrick H. Hackbert '86
Walter J. Kleine '86
Jeffrey S. Edwards '86
William Greg Krauter '87
Andrew L. Stevens '87
Terry R. Moody '87
Russell M. Reid '87
Benjamin G. Walter '87
Michael R. Cole '87
George L. Griffis '87
Bradley L. Stuart '87
Tim S. Dighton '88
Steven A. Tyler '88
William P. Griffin '89
Tenel H. Tayar '89
Lee M. Ferguson '89
Dow M. Dunbar '89
Gregory S. Brewer '89
Jeffrey T. Potts '89
Lionnel Todd Nalagan '89
Christopher L. Woodall '89
Marc A. Becknell '90
Eric L. Blomquist '90
Brian A. Baum '90
Timothy E. Hollon '90
Joseph S. Garrison '90
Timothy P. Florer '91
Jeffrey A. Neubauer '91
John F. Swayze '91
Robert S. Kramer '91
Jerry L. Cosby '92
Tobias E. Livingston '92
Scott T. Griffin '92
Bryan S. Bell '92
Louis W. Krivanek '92
Brett J. Taylor '92
Eric M. Hail '92
Stuart E. VanDeWiele '92
William H. O'Donnell '93
Nick A. Devine '93
Phillip J. Gilbreath '94
Luis A. Castillo '94
Christopher D. Ferrall '94
Steven M. Whiddon '95
David B. Cripps '96
Emmett M. Henley '96
Richard C. Thomas '96
Robert 'Toby' L. Maloney '96
James P. Claggett '97
Trey B. Randall '97
Charles E. Burey '98
Paul A. Taylor '98
Jamey A. Roy '98
Wade R. Shiflett '99
David H. Tran '99
Steven M. Workman '99
John C. Bounds '00
Paul R. Gugliuzza '00
Jonathan T. Flynt '00
David B. Mead '00
John W. Ehrhart '00
William J. Blackwood '01
P.K. Kociuba '01
Nathan Patrick Baker '01
Brandon M. Potter '01
Derek H. Brooks '01
Todd A. Witter '02
Colt F. Parks '02
Jason E. Berrios '02
Mark Taylor Adrian '02
Michael Evan Jett '02
Jared F. Jones '02
Benjamin A. Scott '02
Spencer B. Graham '03
Carl H. Guild '03
John D. Blewett '03
Eric N. Nelson '03
Ryan C. Jones '03
James Matthew Gilliam '03
Tyler S. Davis '03
Dustin W. Crittenden '03
Christopher A. Williams '03
Jefferson P. Clark '03
Greg J. Brillhart '03
William B. Gerber '03
Daniel R. Switser '03
Cory W. Lyons '04
Andrew C. Aschman '04
Christopher R. Guild '04
Jeremy J. Parker '04
Matthew D. Dagg '04
Daniel S. Kozora '04
Brett T. Wible '05
Rory F. Sullivan '05
Matthew R. Rogers '05
Claudio Perez '11
Eric Skinner '11
Thomas Snider '12
Richard Joseph Renteria '12
Matthew Klauser '13
Ryan Jones '15
Luis Alfredo Molina
Jeremy John Choat
Dang H. Nguyen
Bao Le Vinh Nguyen
Miguel Ángel Vázquez
Wesley Joel Hampton
Justen Lane Hulsey
Jack Gator
Mr Nicholas Kirch
Cameron David Scott
David Neal Schwartz
Mike Bunny
Josh Ramirez
William Watson Soffera
Daniel Domenick Soffera
Roger Carlson
Justin Yao Wei Yu
Jason Donald Allen
Benjamin Christopher Burnett